Zkušenosti z podnikání. Jak využít data, jako vodítko.

Super šance, jak proniknout do světa podnikání. Přednáška v rámci předmětu: „Úvod do podnikání aneb jak založit startup“ je otevřená pro všechny!
Co uslyšíte? Autentické příběhy z praxe, na kterých uvidíte, jak vám mohou data pomoct při rozhodování. A nebo vás při něm naopak mohou svazovat. Lektor bude klást důraz na své praktické zkušenosti z podnikání i neziskové sféry. Zároveň se zaměří na fakt, že ne všechny data jsou k využití vhodná univerzálně. Pro některé projekty je tak těžší najít vhodnou metriku.
A kdo vás přednáškou provede? Zkušený lektor Martin Vítek, který je zakladatelem Soutěž & Podnikej a předsedou správní rady Nadačního fondu vzdělávání a podnikání. Soutěž & Podnikej vznikla na základě jeho zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.

Datum: 22. 3. 2023

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci, Křižkovského 12, místnost KB 1.17