Uspějte ve výzvě Nadačního fondu UP |webinář|

Nadační fond Univerzity Palackého podporuje umělce, kreativce, badatele a inovátory z řad studentů magisterských a doktorských programů na Univerzitě Palackého. Nyní vyhlašuje 9. výzvu k podpoře projektů! Získejte příležitost ke svému rozvoji a vzdělávání a finanční podporu pro své vědecko-výzkumné nebo umělecko-tvůrčí projekty.
Detailní informace k aktuální výzvě Nadačního fondu, která je otevřená od 12. 2. do 31. 3. 2024, najdete na webových stránkách fondu spolu s nejčastějšími otázkami, které  žadatele o podporu pálí.
Pokud však chcete zvýšit svou šanci na úspěch ve výzvě, máte další otázky nebo svůj projektový záměr s námi chcete zkonzultovat před odesláním své žádosti, vřele doporučujeme účast na našem on-line semináři. Pojďme se potkat a popovídat si o vašich snech, cílech a o tom, jakou podporu vám můžeme v Nadačním fondu UP poskytnout!
Registrovaným zájemcům zašleme link na Zoom meeting v den konání webináře.

Datum: 19. 2. 2024

on-line