Uspějte ve výzvě Nadačního fondu UP! |on-line seminář|

Podporujeme umělce, kreativce, badatele a inovátory z řad studentů magisterských a doktorských programů na Univerzitě Palackého. Nyní vyhlašujeme 7. výzvu! Získejte příležitost ke svému rozvoji a vzdělávání a finanční podporu pro své vědecko-výzkumné nebo umělecko-tvůrčí projekty.
Detailní informace k aktuální výzvě Nadačního fondu, která je otevřená od 7. 2. do 14. 3. 2022, najdete na našich webových stránkách spolu s nejčastějšími otázkami, které naše žadatele o podporu pálí.
Pokud však chcete zvýšit svou šanci na úspěch ve výzvě, máte další otázky nebo svůj projektový záměr s námi chcete zkonzultovat před odesláním své žádosti, vřele doporučujeme účast na našem on-line semináři. Pojďme se potkat a popovídat si o vašich snech, cílech a o tom, jakou podporu vám můžeme v Nadačním fondu UP poskytnout!
Na webinář se nemusíte registrovat, stačí se k nám připojit přes odkaz v události na Facebooku fondu.

Datum: 3. 2. 2022

on-line