MEET UP – Zažij univerzitní město

↪ MEET UP ↩
– to je pět dní, kdy ti Univerzita Palackého v Olomouci představí Olomouc – univerzitní město.
Pět dní plných koncertů, divadel, workshopů a prezentací, SWAPů a blešáků, fimlových projekcí, přednášek i výstav, dobrého jídla a pití, ale také informací o tom, jak to na univerzitě chodí a co bys neměl/a v Olomouci minout. Navíc dojde i na Noc literatury a Noc vědců nebo netradiční světelné instalace a show. K tomu ti nabídneme program u spřátelených podniků a institucí a spousty výhod, které ti usnadní poznávání Univerzity Palackého a Olomouce.
Vše podstatné najdeš na www.meetup.upol.cz
Při prezentaci Kariérního centra UP  22. 9. v čase 15:00 – 20:00 na Biskupském náměstí se můžete setkat s ambasadory a můžete si vyzkoušet osobnostní testy s vyhodnocením na místě.
▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼
Už teď se můžeš těšit na …
★ PRAGO UNION ★ STO ZVÍŘAT ★ NOISY POTS ★ 7KRÁT3 ★ JAKUB ONDRA ★ DAN VERTÍGO ★ DIRTY OLD DOGS ★ VENTOLIN & MYSLIVEC DJ SET ★ MALALATA DJS ★ JOYS FROM LOST ★ HEJČÍŇAN ★ SLAM POETRY ★ O.LI.V.Y. ★ NABALKONĚ ★ NOC VĚDCŮ ★ NOC LITEARTURY ★ VINTAGE MARKET ★ STREET ART FESTIVAL ★ DOŽÍNKY DUŠEVNÍ POHODY ★ a mnoho dalšího
▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲
MEET UP pořádá Univerzita Palackého v Olomouci. Změna programu vyhrazena.

Datum: 22. 9. 2021

Biskupské náměstí