Skip to main content

Kariérní den

Přijďte si užít den s Kariérním centrem UPOL

Kariérní den se uskuteční 2.5. 2023 od 12.00 do 16.00 hodin v nových prostorách Kariérního centra UPOL, Křížkovského 8, Olomouc

Program:

12.00 – 13.30

Jak uspět při vstupu do praxe – workshop

Workshop na téma „Hack the job interview“ – praktické rady, jak se připravit na pohovor, co čekat a nečekat za otázky, ale i o tom, jak vyladit životopis. Akce je orientovaná na praktické postřehy lektora z praxe ze společnosti Kyndryl.

13.30 – 14.30

Seznamte se s inspirativním podnikatelským příběhem Jiřího Holuba

Seznamte se se inspirativní cestou v podnikání a osobním příběhem spoluzakladatele Sirupárny. Poslechněte si příběh o rodinných receptech, propojený s druhou podnikatelskou story vedoucí až k přírodnímu koupališti Poděbrady.

14.30 – 16.00

Smysl v práci – workshop

Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili v prostředí, které s námi neladí. S lidmi, kteří si nás neváží. Nebo činnostmi, které nám berou energii. Které faktory nejvíce ovlivňují spokojenost v životě i v práci? Jak se to liší generačně? O tom všem se více dozvíte od lektorky Dity Palaščákové. S ní se podíváte na to, jak si zvědomit vlastní cestu, poznat, co dává smysl nám a co chcete rozvíjet.

12.00 – 16.00

Po celou dobu trvání kariérního dne bude Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouc nabízet kariérní poradenství i kontrolu CV. Není potřeba se registrovat. 


Registrace je umožněna jen studentům a zaměstnancům po přihlášení

Datum: 2. 5. 2023

Čas: 12:00

Místo: 
Kariérní centrum, Křížkovského 8, Olomouc