Kariérní den s Policií ČR

Chcete zjistit, jak různorodé profese a zaměření absolventů vysokých škol se u policie mohou uplatnit? Co všechno obnáší práce u Policie ČR vám můžeme ukázat v praxi. Projektový den, který je spojený také s testy fyzické zdatnosti, pořádá naše Kariérní centrum společně s krajským ředitelstvím Policie ČR v Olomouci.

A co na vás během akce čeká?

• Především prohlídka obvodního oddělení Policie ČR Olomouc na Sokolské ulici.
  • Během prohlídky si mimo jiné budete moc vyzkoušet a podívat se na výstroj a výzbroj, zastřílet si na laserové střelnici nebo sednou do služebního auta.
  • Během projektového dne vás personalistka seznámí i s možnostmi práce u Policie ČR.
  • Na zájemce pak v tělocvičně čekají i fyzické testy, jejichž složení je nezbytnou podmínkou k přijetí k policii.

Datum: 31. 10. 2019

Obvodní ředitelství Policie ČR, Sokolská ulice