Jak napsat správně životopis? |Workshop pro PhD studenty|

Během doktorského studia se doktorandkám a doktorandům nabízí možnost zapojit se do řady projektů, zúčastnit se mnoha stáží, či získat místo třeba na výzkumných institucích. Jak ale vytvořit správně svůj životopis?

Oddělení pro doktorské studijní programy a projekty ve spolupráci s Kariérním centrem UP připravilo interaktivní workshop pro doktorandky a doktorandy zaměřený na tvorbu životopisu.

Workshop bude rozdělen na dvě části. V první teoretické části budou představeny obecné zásady pro psaní životopisů určených jak pro budoucí zaměstnavatele, tak pro účast na projektu, nebo stáži. V praktické části budeme pracovat s konkrétními životopisy jednotlivých účastníků semináře. Tedy bude možné svůj životopis vylepšit přímo na místě.

Přihlásit se můžete nejpozději do 29. 4. 2022. Počet míst je omezen na 10 účastníků.

Pokud se na workshop zaregistrujete, zašlete svůj aktuální životopis na e-mailovou adresu terezie.pilarova@upol.cz  do 29. 4. 2022. Do předmětu e-mailu prosím uveďte název akce „Jak napsat správně životopis?“

Workshop povede Mgr. Terezie Pilarová a Mgr. Katrin Stark.

Datum: 4. 5. 2022

Studentský klub, Zbrojnice, Biskupské nám 1