DigiUP 4 – mimořádně v pondělí – Umělá inteligence, trendy a vliv na sociálních sítích

Přednáška se zaměří na využívání moderních IT technologií v digitálním prostředí i ve výuce (algoritmizace, robotická zařízení, Průmysl 4.0, využití AI apod.). Tentokrát se potkáme v aule Pedagogické fakulty, na Žižkově náměstí.

Lektorem bude Kamil Kopecký

Lektor vysokoškolský pedagog na Univerzitě Palackého v Olomouci, který v rámci programů E-Bezpečí, Digidoupě a Mediální výchova učí i v prostředí základních a středních škol.  Externě spolupracuje s desítkami dalších institucí, např. MŠMT, MVČR, Policie ČR, NCOZ, NÚKIB, aktuálně spolupracuji např. s O2, Vodafone, Avastem, Microsoftem, Googlem, Facebookem atd. Podílel se i jako garant a poradce na dětské verzí filmu V síti. Zaměřuje se především na rizikové formy komunikce v online prostředí, ochranu osobních údajů, mediální gramotnost a na využívání moderních IT technologií ve vzdělávání (algoritmizace, tablety ve výuce, robotická zařízení ve výuce, Průmysl 4.0, využití AI apod.).

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 20. 11. 2023

Aula Pedagogické fakulty, Žižkovo náměstí