DigiUP 8 – Digitální marketing na sociálních sítích

Kávičky s klienty? Nekonečné party s influencery? Spousta peněz? Vraťme se na zem. Digitální marketing je ve výsledku dost odlišný od toho, jak navenek působí.

V mé přednášce probereme, jak spravovat sociální sítě, jak tvořit chytlavý obsah a jak správně reportovat výsledky. A také to, jaké to doopravdy je, pracovat v agentuře a spolupracovat s velkými klienty.

Lektor Daniel Režný, šéf kreativního týmu digitální agentury Business Factory. Mám za sebou 14 let zkušeností se správou sociálních sítí, desítky kilometrů prezentací a žádnou vypitou kávu.

Místo konání: Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 22. 11. 2022