DigiUP 7 – Webová analytika

Co všechno nám webová analytika umožňuje? V čem nám pomáhá, co všechno umí a čemu se vyhnout? Pojďme poodhalit roušku tajemství tohoto zdánlivě složitého oboru, který usnadňuje všem online markeťákům jejich práci. Ukážeme si, jak může být prospěšný i pro vás.

Lektor Ing. Tomáš Baxa se zabývá „onlinem“ od roku 2006. V průběhu tohoto času se postupně věnoval vývoji webů, správě PPC kampaní a SEO. Před pěti lety zakotvil u webové analytiky, na které ho baví jak technický, tak byznysový pohled na data. Rád své zkušenosti předává dál ve formě přednášek a školení.

Místo konání: Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 15. 11. 2022