DigiUP 7 – Instagram a současné trendy

Chcete proniknout do světa Reels videí, instagramového algoritmu nebo současných trendů? Přijďte na přednášku, kde se budete SÍTIT skvěle a dozvíte se víc o aktuálních trendech Instagramu.

Lektorka Kristýna Navrátilová je absolventkou Fakulty tělesné kultury UP v Olomouci, která v současné době vede marketing firem Redstone Real Estate, Galerie Šantovka nebo Lobster Group. Již několik let se věnuje sféře social media, zejména Instagramu. Pod svým labelem @flowtecka.cz sleduje současné trendy nejen u nás, ale i v zahraničí, které následně předává v rámci školení a workshopů také firmám a dalším klientům.

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 21. 11. 2023

Kariérní centrum, Křížkovského 8, nádvoří RUP