DigiUP 6. – SEO, reklama ve vyhledávací síti

Co všechno je a co už není reklamou na netu? Všimli jste si, kolik sekund trvá moment, mezi kterým jste zadali něco do vyhledávače a vypsáním výsledků? Pokud chcete nahlédnout pod pokličku toho, jak fungují klíčová slova v SEO a v PPC a jak s nimi správně pracovat, aby reklama a webová stránka byla vidět, přijďte na další díl DigiUP. Dozvíte se také, jaké jsou možnosti PPC reklamy a jak SEO a PPC spolu souvisí.
Workshopem vás provede Soňa Petruželová, která se věnuje digitálnímu marketingu od roku 2008. Vedla Performance tým v agentuře H1.cz. Aktuálně pomáhá malým regionálním firmám rozběhnout obchod a vybudovat si značku na trhu. Je také Google Certifikovanou trenérkou a lektorsky pomáhá rozjet program Internetoví užasňáci (program o bezpečném pohybu dětí na internetu).

Datum: 10. 11. 2021

Studentský klub, Zbrojnice, Biskupské nám 1