DigiUP 4. – Digitální strategie, PPC a tvorba obsahu pro YouTube

Středobodem přednášky bude bannerová reklama a YouTube. Bude se řešit, jakými způsoby se dá reklama cílit, jak může vypadat a jaká videoreklama na YouTube funguje nejlépe. Stručně také lektor naťukne obsahovou strategii pro provozovatele YouTube kanálu. Na základě těchto informací získáte základní vhled do problematiky a povědomí o tom, proč by měly být tyto nástroje součástí marketingového mixu.
Lektor Daniel Kotisa působí jako stratég digitálního marketingu na volné noze. Nabízí ucelenější pohled na online marketing. Má za sebou jak kampaně pro malé inzerenty, tak mezinárodní kampaně s milionovými rozpočty. Tři roky školil pro Google jako Google Partners Trainer a podílel se i na vývoji marketingových technologií ve spolupráci se startupem ROI Hunter. Zajímá ho zejména PPC a webová analytika.

Datum: 27. 10. 2021

Studentský klub, Zbrojnice, Biskupské nám 1