DigiUP 3 – Instagram a současné trendy

Chcete se dozvědět více o práci s Instagramem? Chcete proniknout do světa Reels videí, instagramového algoritmu nebo současných trendů? Přijďte na přednášku, kde se budete SÍTIT skvěle!
Absolventka Fakulty tělesné kultury UPOL, Kristýna Navrátilová, se již několik let věnuje sféře social media, zejména Instagramu a TikToku. Pod svým labelem @flowtecka.cz sleduje současné trendy nejen u nás, ale i v zahraničí, které následně předává v rámci školení a workshopů také firmám a dalším klientům.

Místo konání: Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 18. 10. 2022