DigiUP 2. – YouTube jako sociální síť a marketingový nástroj

Na DigiUPu 2. se dozvíte víc o celosvětově nejpopulárnější audio-video streamingové platformě YouTube. Cílem kurzu je seznámení posluchačů s YouTube ekosystémem včetně souvisejících nástrojů a jejich praktického využití v rámci digitálního marketingu.

Zjistíte co je YouTube ekosystém, YouTube ContentID a monetizace, YouTube optimalizace kanálu a obsahu, YouTube produkty (YouTube Music, Premieres, Live Stream, Shorts, Charts, Community, Shopify integration etc.)

Lektor Martin Kudla vystudoval obor Teorie a dějiny hudby na Filozofické fakultě UPOL. Od roku 2017 působí jako Digital marketing manager a Producent v hudebním vydavatelství SUPRAPHON, kde od roku 2022 zastává funkci zástupce ředitelky. Pravidelně se účastní festivalů a konferencí, např. Music Ally Sandbox Summit London (2017, 2021), Musikmesse Frankfurt (2018), Eurosonic Noorderslag Groeningen (2019, 2021) Nouvelle Prague (2018, 2021) atd. Vedle profesní dráhy je od roku 2018 členem hudební skupiny Thom Artway (2x vítěz Cen Anděl), se kterou vystupuje na domácích i zahraničních koncertech (např. Budapešť, Vídeň, Frankfurt, Paříž, Londýn, Glasgow atd.).

Místo konání: Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8,  Olomouc (přízemí vpravo)

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 11. 10. 2022

Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)