DigiUP 1. – Jak budovat značku

Letošní DigiUP – Kurz digitálního marketingu spustíme 4. října! Načerpejte praktické dovednosti a know how od lidí z praxe.

Jak budovat značku – dozvíte se více o tom, jak ve virtuálním prostoru správně postupovat tak, aby se o vaší značce dozvědělo více lidí a jak na stránky přivést více návštěvníků

Lektor: Lukáš Koutný – markeťák na volné noze, fotograf, kameraman, cestovatel a umělecká duše je absolventem Marketingových komunikací na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Místo konání: Nové prostory Kariérního centra UPOL, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)

Pokud se zúčastníte celého cyklu DigiUPu, můžete od nás získat Osvědčení o absolvování.

Akce je určena studentům a  také zaměstnancům Univerzity Palackého v Olomouci. Kapacita je omezena.

V případě, že se na kurz přihlásíte, ale nemůžete se dostavit, informujte nás o tom e-mailem na kariernicentrum@upol.cz.

Datum: 4. 10. 2022

Kariérní centrum UP, Křížkovského 511/8, Olomouc (přízemí vpravo)