DIGI UP 1: Jak na digitální marketing

LETOS jedeme ONLINE!
Jak jít s dobou instantní?
Kvantita není kvalita, aneb jak si budovat jméno na sociálních sítích. Digitální marketing je neoddělitelnou součástí řady procesů dnešní firmy, ale i méně nápadnou součástí každodenního života. Jak funguje reklama na Facebooku či Instagramu, ale i jak podstatná je vizuální stránka profilu vaší společnosti nebo vás samotných coby jednotlivců vám přiblíží Lukáš Koutný. Ten vám prozradí i to, jak je při práci „markeťáka“ důležité pracovat také s vnímáním dané značky ze strany zákazníka, spotřebitelským chováním či konkurenci. A jak zásadní je znát i něco málo z psychologie a prodejního know how. Prostor dostanete i vy a vaše dotazy.
Markeťák na volné noze, nezávislý fotograf, kameraman, cestovatel a umělecká duše Lukáš Koutný je absolventem Marketingových komunikací na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V letech 2016 a 2017 byl v čele zlínského studentského festivalu Culturea, stál ale i za rozvojem dalších studentských iniciativ a aktivit ve Zlíně. S nadšením se věnuje sociálním sítím, PPC propagaci, psaní (a to nejen reklamnímu) a stopování světem.

Online webinář proběhne 30. 9. 2020 v 16:00 – 17:00. Po registraci vám pošleme link na webinář (pojedeme na platformě Zoom).

Datum: 30. 9. 2020

Webinář