Skip to main content

AFO: Mastermind skupina v komunikaci vědy „Sharing is caring!“

Masterming je osvědčený facilitovaný formát používaný v byznysu, umění i vědě,  který je založený na brainstormingu, rychlé zpětné vazbě a vzájemné podpoře zapojených účastníků. V rámci naší skupiny se setkají zkušení i začínající vědci různých oborů a společně budou sdílet výzvy, kterým v oblasti komunikaci vědy čelí a podělí se o tipy, zdroje, know-how a řešení nejrůznějších problémů. Konkrétní zaměření a témata skupiny vyplynou na místě z aktuálních potřeb účastníků.

Mastermind skupina v komunikaci vědy „Sharing is caring!“ spadá do programové sekce Talent ve vědě a přednáška je pořádaná v rámci týdne AFO. Talent definujeme jako vrozenou úroveň schopností, kterou můžeme úspěšně rozvíjet ku prospěchu jednotlivce i planety. Talent management je závazkem institucí, že do svých řad budou hledat lidi odpovídající svým talentem a vytvoří podmínky pro jejich další rozvoj.

Výzkumné instituce nejsou výjimkou. Kromě talentovaných lidí potřebujeme k dosažení excelence ve vědě také rozmanitost. Synergie lidí, čerpajících z nejširšího spektra kultur, perspektiv a délky životních zkušeností maximalizuje inovace a tvořivost. Umí česká věda poznat a udržet talent? Programová sekce přináší pestrou nabídku projekcí, workshopy a zdravou konfrontaci zkušeností s cílem přispět k snad ještě lepším zítřkům české vědy.

 Na workshop se nemusíte registrovat, vytvořte si akreditaci na webu Academia film Olomouc .


Registrace je umožněna jen studentům a zaměstnancům po přihlášení

Datum: 26. 4. 2023

Čas: 15:00

Místo: 
Pevnost poznání