Sociální pracovník/pracovnice v NZDM MZ

Zaměstnavatel: Společnost Podane ruce o.p.s.

Společnost Podané rucePomáháme lidem osvobodit se od závislosti anebo od tíživé situace, která jim zabraňuje žít plnohodnotný život a zapojit se do života společnosti. Poskytujeme jim všestrannou podporu a profesionální služby v oblastech prevence a léčby návykového chování, programů pro děti a mládež a duševního zdraví. Zaměřujeme se také na programy penitenciární a postpenitenciární péče, ochrany veřejného zdraví a minimalizace rizik. Prostřednictvím bezmála čtyř desítek odborných center pečujeme o stovky klientů ve třech regionech České republiky.

Kategorie: Sociální péče

Počet hodin za týden: 40

Místo výkonu práce: NZDM Mohelnice, Hradební 1496, 789 85 Mohelnice; NZDM v Zábřehu, Postřelmovská 465/1A, 789 01 Zábřeh.

Odměna: 12 000 - 15 000 Kč Hrubé mzdy

Termín uzávěrky: 7. 2. 2024

Zveřejněno: 20. 11. 2023

Kontaktní osoba: Iveta Jánošková

Kontaktní email: asistentka@podaneruce.cz

Společnost Podané ruce o.p.s., pracoviště Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Mohelnici a Zábřehu vypisuje výběrové řízení na pozici „Sociální pracovník/pracovnice“. Zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Požadujeme

• Ukončená VŠ, VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického zaměření – předpokladem je způsobilost k výkonům povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/206 Sb., o sociálních službách), případně student absolventského ročníku,
  • trestní bezúhonnost,
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup,
  • ochotu pracovat v odpoledních hodinách (2x týdně do 18 hod., 3x týdně do 17 hod.),
  • schopnost práce v týmu,
  • pozitivní přístup k sociální práci a ochotu vymýšlet nové postupy,
  • zdravotní způsobilost,
  • výhodou je silná motivace k práci se sociálně ohroženými dětmi a mládeží,
  • výhodou je zkušenost práce s dětmi a mládeží a zkušenost práce v oboru,
  • výhodou je řidičský průkaz sk. B.

Pracovní náplň

• Přímá sociální práce s dětmi a mládeží ve věku 9 – 26 let (individuální i skupinová),
  • organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů,
  • administrativa sociální služby,
  • pracovní doba mimo letní režim je převážně odpoledne (do 17-18 hod.),
  • místo výkonu práce: NZDM v Mohelnici a Zábřehu: NZDM Mohelnice, Hradební 1496, 789 85 Mohelnice; NZDM v Zábřehu, Postřelmovská 465/1A, 789 01 Zábřeh.

Nabízíme

• Pracovní poměr na 0,5 úvazek s nástupem ihned nebo dle dohody,
  • smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení,
  • možnost podílet se na smysluplné práci,
  • možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání,
  • zázemí zavedené neziskové organizace,
  • 6 týdnů dovolené,
  • supervizi, odborný dohled, profesní vzdělávání,
  • nástupní plat dle vzdělání a praxe v souladu s mzdovými tabulkami v rozmezí 12 000 Kč – 15 000 Kč hrubé mzdy, příplatek 800 Kč, osobní ohodnocení po skončení zkušební doby ve výši 2 000 Kč měsíčně.

Další informace

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana – motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 05.02.2024 na adresu rumanova@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení – NZDM MZ“.

Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne po předchozí telefonické dohodě.

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570