Tipér, Obchodní zástupce, nebo Přivýdělek během studia

Zaměstnavatel: T.C.S. COMPANY, s.r.o.

Energie je všude okolo nás. Můžeme ji čerpat ze země, čerpat z vody, větru i slunce, jen je potřeba k tomu mít ty správné nástroje.Naše celoživotní mise je optimalizace čerpání energie z přírodních zdrojů za udržitelné náklady.

Typ: Jiná

Kategorie: Obchod, prodej, nákup

Místo výkonu práce: Olomoucký Kraj

Odměna: 30 000 - 50 000,-Kč

Termín uzávěrky: 31. 12. 2023

Zveřejněno: 8. 2. 2023

Kontaktní osoba: Dalibor Jureček

Kontaktní telefon: 732 470 479

Kontaktní email: dalibor.jurecek@tcs-company.cz

Další kontakt: Rostislav Neckář 731 048 438

Společnost T.C.S. COMPANY, s.r.o. se zabývá obnovitelnými zdroji (Fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla).

Nyní mají studenti vysokých škol možnost stát se součástí našeho projektu.

Spolupráce se studenty spočívá pouze v tzv. tipování, nebo dohazování potencionálních klientů, se kterými si následně sjedná osobní schůzku náš obchodně-technický poradce. Potencionální klienty mohou studenti vysokých škol shánět pomocí – Sociální sítě, Kamarádi, Rodina, Sousedi apod.

V případě, že se našemu obchodnímu zástupci podaří úspěšně uzavřít obchod s klientem, kterého doporučí student, připadá tak patřičná finanční odměna přímo na účet studenta za doporučení/tip.

Studenti vysokých škol tímto mají také možnost otevřít si dveře do společnosti T.C.S. COMPANY a stát se její pevnou součástí.

Naše společnost nabízí také stabilní finanční podporu škole, na které daný student studuje. Rádi finančně podpoříme fungování školních organizací, večírků a programů pro studenty vysokých škol.