Skip to main content

DigiUP 1

Ponořte se s kariérkem do světa digitálního marketingu.
DigiUP je tu znova. A naše Kariérní centrum UP jej opět napěchovalo zajímavými informacemi ze světa, který nás dnes obklopuje na každém kroku.

Cyklus určený pro všechny, které zajímá digitální marketing, přibližuje základy této progresivní marketingové oblasti. Přijít se na jednotlivé přednášky, ale i celý přednáškový blok, dozvědět se něco ze světa „digitálu“, tak mohou i úplní začátečníci. Ovšem mnoho zajímavého se dozví i zkušenější zájemci.

Ucelený cyklus osmi prakticky zaměřených přednášek vám umožní i skutečně tvořit! Pokud si s sebou totiž budete brát svůj notebook, můžete si řadu praktických rad vyzkoušet rovnou během přednášky!

A to ještě není všechno! Když budete chodit pravidelně, a absolvujete většinu přednášek cyklu DigiUP, dostanete od nás potvrzení o jeho absolvování.

Úvodním tématem celého cyklu na téma „Jak začít s digitálním marketingem“ vás provede Marcel Vacula. Díky němu získáte vhled do všech základních oblastí digitálního marketingu a dozvíte se, bez čeho by se dobrý digitální marketing neobejde.

Marcel Vacula je absolventem oboru Marketingové komunikace na zlínské Fakultě multimediálních komunikací má více než 15. letou praxi v marketingu z velkých korporátních společností např. Tescoma, Baťa, u malých a středních firem i z vlastního podnikání. Zkušenosti mám mimo jiné z ecommerce prostředí i z retailu. Nějaký čas studoval a pracoval v USA. V marketingové branži jej nejvíce zajímá behaviorální psychologie člověka, neuromarketing, interkulturní rozdíly v marketingovém prostředí a výzkum.


Registrace je umožněna jen studentům a zaměstnancům po přihlášení

Datum: 8. 10. 2019

Čas: 16:00

Místo: 
Filozofická fakulta UP, Křížkovského 10, místnost KA 2.39