Výzkumná sestra v preventivním programu

Zaměstnavatel: International Clinical Research Center

Kategorie: Zdravotnictví

Termín uzávěrky: 30. 11. 2020

Kontaktní osoba: Dominika Mochová

Kontaktní telefon: 543 185 530

Kontaktní email: jobs.icrc@fnusa.cz

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

V současnosti hledáme kolegu/kolegyni na pozici Výzkumná sestra v preventivním programu, který/která posílí tým Kardiovize, zabývající se výzkumem prevence kardiovaskulárních onemocnění.

Kardiovize Brno 2030 je jediný program kardiovaskulární prevence ve střední a východní Evropě založený na analýze obyvatelstva. Jeho cílem je definování kardiovaskulárních rizikových faktorů obyvatel města Brna a do roku 2030 jejich snížení pomocí na míru šitých preventivních programů. Cílem projektu je dosáhnout toho, aby mělo Brno v roce 2030 nejnižší nemocnost a úmrtnost na onemocnění cév a srdce v České republice u osob produktivního věku.

Předpokládaný nástup: leden 2021                                                          Úvazek: částečný (80 %)

Co bude náplní Vaší práce?

• Sběr dat pro realizaci studie (měření komplexních parametrů rizika kardiovaskulárních onemocnění)
  • Komunikace s účastníky studie
  • Administrativa spojená se studijní dokumentací

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme?

• Minimálně středoškolské vzdělání nebo adekvátní vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání opravňující k výkonu práce všeobecné sestry
  • Preciznost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Schopnost týmové i samostatné práce (vlastní iniciativa)
  • Znalost GCP
  • Uživatelskou znalost MS Office, MS Windows (schopnost práce s informačními systémy)
  • Základní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

• Pracovní dobu bez směnného provozu
  • Práci se zdravými dobrovolníky
  • Práci v příjemném pracovním prostředí s nejnovějšími technologiemi
  • Práci v mladém kolektivu
  • Možnost podílet se na progresivním výzkumu v oblasti prevence kardiovaskulárních onemocnění
  • Zapojení do komerčních i akademických studií a mezinárodních projektů
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, dotované obědy v areálu nemocnice, zaměstnanecké benefity

Pokud jste se v tomto inzerátu našli, zašlete prosím Váš životopis v češtině spolu se Souhlasem se zpracováním osobních údajů do 30. 11. 2020 na email dominika.mochova@fnusa.cz .

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.