Sestra ve výzkumu / Studijní sestra

Zaměstnavatel: International Clinical Research Center

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky.

Kategorie: Zdravotnictví

Termín uzávěrky: 31. 10. 2020

Kontaktní osoba: Dominika Mochová

Kontaktní telefon: 543 185 530

Kontaktní email: jobs.icrc@fnusa.cz

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 200 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum kardiovaskulárních a neurologických onemocnění. Do cerebrovaskulárního výzkumného týmu vedeného prof. Robertem Mikulíkem hledáme nové kolegy/ně na provádění klinických studií. Realizujeme mezinárodní studie komerční i akademické. Koordinujeme také Národní výzkumnou iktovou síť, na které se podílí výzkumné sestry z celé ČR

Nabízíme práci na plný úvazek (dohoda o sníženém úvazku možná).

Nástup: ihned nebo dohodou

Náplň práce

• Provádění klinických studií / výzkumných projektů: komunikace s pacienty a jejich příbuznými, provádění výkonů v rámci klinických hodnocení, např. klinických vyšetření na základě předchozí certifikace studie, odběr biologického materiálu a jeho zpracování, aplikace studijní medikace dle protokolu studie a zajištění nezbytných vyšetření.
  • Sběr dat, jejich zpracování a archivace ke klinickým hodnocením.
  • Podpora při přípravě nových výzkumných protokolů a administrace výzkumných projektů: komunikace se zadavateli, etickými komisemi, výzkumnými organizacemi.
  • Management výzkumných projektů: koordinace lékařů, zadavatelů, CRO.
  • Podpora při sestavování reportů a přípravě prezentací se statistickými daty.
  • Účast na certifikovaných seminářích a ostatních vzdělávacích akcích v souvislosti s výzkumem.

Jaké vlastnosti, znalosti a dovednosti očekáváme?

• Minimálně středoškolské vzdělání (obor Všeobecná sestra) nebo adekvátní vyšší odborné (diplomovaná všeobecná sestra) nebo vysokoškolské vzdělání opravňující k výkonu práce všeobecné sestry.
  • Praxi v oboru ošetřovatelství – min. 2 roky praxe u lůžka.
  • Zkušenosti s prací na klinických hodnoceních podmínkou.
  • Zkušenost s prací na JIP a/nebo v oblasti cévních mozkových příhod výhodou.
  • Uživatelskou znalost MS Office, MS Windows (schopnost práce s informačními systémy).
  • Znalost GCP.
  • Dobrou znalost anglického jazyka.
  • Ochotu a schopnost učit se novým věcem hlavně na poli realizace a managementu klinických hodnocení a výzkumných projektů.
  • Dobré komunikační a organizační dovednosti a příjemné vystupování.
  • Schopnost týmové i samostatné práce (vlastní iniciativa).
  • Preciznost, bezchybnost a systémový přístup jako podmínka provádění klinických zkoušek.

Nabízíme

• Práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí.
  • Pracovní dobu bez směnného provozu.
  • Možnost podílet se na progresivním výzkumu v oblasti cévních mozkových příhod v mezinárodním týmu s vysokým renomé.
  • Zapojení do komerčních i akademických studií a mezinárodních projektů.
  • Možnost sebevzdělávání a seberealizace v oblasti výzkumu, řešení projektů, řízení kvality.
  • Úvodní zaškolení do cerebrovaskulárního výzkumu a jeho projektů, podpora ze strany etablované výzkumné sestry z našeho týmu.
  • Odpovídající pracovní podmínky a ohodnocení.
  • 5 týdnů dovolené, dotované obědy v areálu a další výhody státní organizace.
  • Zaměstnanecké benefity.

Pokud jste se v tomto inzerátu našli, zašlete prosím Vaši přihlášku do 31. 10., která bude obsahovat:

1. CV v českém jazyce,
  2. motivační dopis v angličtině,
  3. nejméně jednu referenci od předchozího zaměstnavatele.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás!

Zda jste postoupili či nepostoupili do 2. kola, Vás vyrozumíme do týdne od zaslání Vaší přihlášky.

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.