Rekonstrukce státu: komunikace s politiky a analytická práce

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Kategorie: Administrativa

Místo výkonu práce: Praha

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna:

Termín uzávěrky: 17. 11. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Strnadová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Dává ti smysl, co dělá Rekonstrukce státu? Chceš využít své schopnosti a nadšení, abys pomohl/a změnit prostředí v ČR směrem k transparentnosti a snížení korupce? Láká tě kombinace expertní práce a smysluplného lobbingu? Staň se součástí týmu Franka Bolda a pojď s námi rekonstruovat stát.

Čemu se v našem týmu budeš věnovat?

 • Budeš komunikovat s politiky i odborníky, zasílat jim informace, představovat jim naše návrhy a doporučení. Budeš také hlavní spojkou pro naše občanské ambasadory, kteří s politiky aktivně komunikují, spolupracovat s nimi a dávat jim podporu v těchto aktivitách.
 • Budeš se podílet na projektu NEZHASÍNAT! Analyzovat kroky vlády v souvislostí s řešením pandemie COVID-19 a fungování podpůrných programů, které by měly vést k pomoci poškozeným firmám a občanům. Mluvit se zástupci poškozených a získávat od nich zpětnou vazbu. Ve spolupráci s kolegy připravovat návrhy ke zlepšení a podněty pro vládu.
 • Tvojí prací bude také příprava dalších rešerší, analýz a podkladů pro návrhy opatření v oblasti transparentnosti a fungování státu. Budeš také pracovat s podklady od spolupracujících odborníků.

Tato práce je právě pro tebe, když …

 • Zajímáš se o veřejnou politiku a chceš využít své nadání k práci na ambiciózním veřejně prospěšném projektu. Lákají tě témata, kterými se Rekonstrukce státu zabývá, jako je ochrana a posilování demokracie, omezování korupce, fungování justice, digitalizace a přístup k informacím, systémové dopady pandemie COVID nebo efektivní hospodaření státu,
 • Dokážeš pracovat samostatně s plnou zodpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu – sdílet s kolegy know-how i informace, sladit si harmonogramy, spolupracovat. A taky si držet přehled o běžících projektech a termínech a pohlídat, že se vše zrealizuje, jak má.
 • Umíš získat lidi pro věc. Zajdeš na schůzku s politiky, zavoláš, získáš nové kontakty, domluvíš spolupráci. Vysvětlíš, přesvědčíš, obhájíš stanovisko, najdeš kompromis. Komunikace s lidmi ti prostě jde a baví tě.
 • Máš drive a hned tak něco tě neodradí. Říkáš ano novým a odvážným projektům a příležitostem. Překážky a dílčí neúspěchy tě nezastaví, ale motivují k hledání lepších řešení.
 • Dobře pracuješ s informacemi a vytáhneš z nich to podstatné. Rychle se zorientuješ v odborném textu nebo novém tématu, umíš hledat souvislosti.
 • Máš už cenné zkušenosti, o které se budeš moct opřít.

Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

 Co u nás také najdeš …

 • full-time pozici v Praze (s možností domluvy i na kratším úvazku, nejméně však 0,75) a prostor pro dlouhodobou spolupráci
 • smysluplnou a zajímavou práci na prestižním neziskovém projektu, který hýbe českou politikou
 • skvělý a našlápnutý tým tvořený lidmi, kterým záleží na výsledcích a dopadu jejich práce, prostor k růstu a příležitost se potkat se zajímavými lidmi a projekty
 • nástupní mzdu podle zkušeností 28.000 – 40.000 Kč, odměny za skvělý výkon, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova, benefity jako stravenky, Cafeterie, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office

Uzávěrka přihlášek je 17. 11. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne online 27. 11. 2020.

Pokud do toho chceš jít s námi, zodpověz nám pár dotazů a nahraj svoje CV ZDE. Ozveme se ti zpět.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás