referent/referentka právní agendy oddělení legislativního a právního odboru kontrolního a právního (pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou)

Zaměstnavatel: Jihomoravský kraj

JSME moderní, otevřený a profesionální úřad - staňte se součástí velkého zaměstnavatele! Naše práce je: SMYSLUPLNÁ - děláme něco pro lidi, kteří v našem kraji žijí, snad ve všech oblastech, které vás napadnou; ROZVÍJEJÍCÍ - můžete se hodně naučit a my Vás podpoříme v dalším vzdělávání; TÝMOVÁ - můžete se stát součástí mnoha týmů, formálních i neformálních; STABILNÍ - u nás najdete stabilní zaměstnání v přátelském pracovním prostředíSamozřejmostí je rovný přístup, slaďování pracovního a rodinného života.

Kategorie: Administrativa

Termín uzávěrky: 2. 4. 2020

Kontaktní osoba: Martina Kučerová

Kontaktní email: kucerova.martina@kr-jihomoravsky.cz

Další kontakt: Mgr. Radomír Zimek

Krajský úřad Jihomoravského kraje

Hledá vhodného kandidáta/kandidátku na obsazení místa

na místo referenta/referentky právní agendy oddělení legislativního a právního odboru kontrolního a právního

(pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou)

Místo výkonu práce:  Žerotínovo náměstí 3, Brno

Platové podmínky:     se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11

Termín nástupu:         1. 6. 2020

Charakteristika vykonávané práce:

• Metodická činnost v oblasti ochrany osobních údajů podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a podle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.
  • Komplexní zabezpečování agendy žádostí o informace dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů.
  • Poskytování právních konzultací v rámci KrÚ JMK.
  • Zastupování Jihomoravského kraje a jeho orgánů před soudy.

Kontaktní pracovník: Mgr. Radomír Zimek, vedoucí oddělení legislativního a  právního odboru kontrolního a právního tel.: 541 651 235,                                               e-mail: zimek.radomir@jmk.cz

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
  • studijní obor: právo
  • znalost příslušné legislativy: problematika ochrany osobních údajů; postavení, činnosti a působnosti vyšších územních samosprávných celků a jejich orgánů – znalost zákona o krajích, zákona o obcích, problematiky samosprávy; zákona o svobodném přístupu k informacím; občanské právo, obchodní právo, správní řád; problematika veřejné podpory; všeobecný přehled o dění v Jihomoravském kraji
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • schopnost aktivně přistupovat k řešení problému
  • tvůrčí a analytické myšlení
  • výborné komunikační, organizační i prezentační schopnosti
  • výborná uživatelská znalost MS Office
  • ochota se dále vzdělávat a v praxi aplikovat získané znalosti
  • pečlivost, zodpovědnost, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

• pět týdnů dovolené, sick days,
  • stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card,
  • zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení,
  • firemní mateřskou školku,
  • jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání,
  • stabilní pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: kariera@jmk.cz nejpozději do 2. dubna 2020.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.

Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnuté osobní údaje bude správce (Jihomoravský kraj, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno, IČO: 70888337) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (dále jen „obecné nařízení“) pro účely výběrového řízení. Právním základem pro toto zpracování je nezbytnost pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy na žádost subjektu údajů. Údaje nebudou poskytnuty třetí osobě a u správce budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Subjekt údajů má v čl. 15 – čl. 21 obecného nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.