Programátor WEBových aplikací

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: FT Technologies a.s.

Popis zaměstnavatele:

Jsme spolehlivým a stabilním partnerem, který pomáhá naplňovat svým klientům představy a plány v oblasti informačních technologií. Nabízíme jednoduchá a efektivní řešení, která nenutí měnit postupy a absolvovat rozsáhlá školení, ale pomáhá téměř nepozorovaně automatizovat a optimalizovat datové a informační toky. Nedílnou součástí našich profesionálních služeb je poskytování podpory a servisu.

Parametry

Kategorie: IT

Místo výkonu práce: Olomouc

Typ úvazku: Jiná

Odměna: na odměně se určitě domluvíme

Termín uzávěrky: 30. 4. 2021

Kontakty

Kontaktní osoba: Tomáš Nevídal, vedoucí vývojového oddělení

Kontaktní telefon: +420 588 118 319

Kontaktní email: d.bednarik@fttech.org

Další kontakt: t.nevidal@fttech.org, +420 588 118 322

Aby bylo mezi námi jasno hned na začátku! Opravdu není rozhodující, co umíte. Nám především záleží na tom, jak moc chcete pracovat a případně se učit novým věcem.

“Těší mě, že náš tým tvoří zkušení odborníci – lidé, kteří se ztotožnili s filozofií firmy, jenž lze shrnout do životního postoje: férový přístup, ctění dohod a společenská zodpovědnost. Držíme se zásady, že nelžeme, jednáme se vší slušností a pokorou. Vždyť naši firmu jsme vybudovali právě díky této filozofii a také našim velkým vzorům – Tomáši Baťovi a Stevu Jobsovi.”  Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s.

Jsme považování za lídra trhu v poskytování informačního systému pro městské a obecní policie – jsme partnerem více jak 150 měst a obcí v České republice, na Slovensku a v Polsku. A stále rosteme. Proto hledáme nejen zkušené vývojáře, ale také juniory – studenty a absolventy. Programátory, kteří mají ten pocit, že chtějí něčeho dosáhnout. Pokud ten pocit máte, tak Vás chceme!

Naučíme Vás být programátorem, dobrým programátorem, možná i výborným programátorem. Je to jen a jen na Vás, u nás získáte nejen praxi, ale pokud budete chtít tak i práci na prestižních mezinárodních projektech.

Výhodou je, pokud umíte MS SQL, ASP classic, HTML, Java script. Ale jak už jsme podotkli, nutně na tom netrváme. Budete mít příležitost se opřít o profesionály s bohatými životními a profesními zkušenostmi.

Nabízíme příjemný a přátelský kolektiv. Pravidelně se odměníme a vyrážíme z kanceláří do přírody či dobré hospody. Práce nám jde pak lépe od ruky. Oboustranná spokojenost je základ. Vaše ohodnocení a naše spokojenost musí být vždy v rovnováze. 

Stále váháte, že nemáte na to být programátorem? A také, že nezvládnete jízdu na kole, raftu či koni nebo se jen tak válet na dece u táboráku? Že preferujete vodu z kohoutku místo piva, jste vegoš, chodíte bosky, ulítáváte na elegantním oblečení… Jste “mimoň” a do našeho kolektivu nezapadnete? Každý z nás je individualita, jiný, zvláštní či nezvláštní. Pokud to s námi nezkusíte, pak se nepřesvědčíte o tom, jaký jste! 

Nedůležitá poznámka na závěr: pravidelně organizujeme Mezinárodní konferenci obecních policií – ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě, “Neformální outdoorový kemp” Radíkov a další firemní akcičky, kterých se samozřejmě můžete účastnit!

Důležitá poznámka na závěr: HPP, ŽL, DPP, DPČ, stáž či jiná forma

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás