PR manažer/ka veřejně prospěšných projektů

Kategorie: Marketing a média

Místo výkonu práce: Praha

Odměna: 28.000–42.000 Kč

Termín uzávěrky: 23. 8. 2020

Baví tě PR a marketing a chceš využít svůj talent k něčemu, co ti bude dávat smysl? Jsi kreativní realizátor/ka a svoje ambiciózní projekty dotahuješ vždy do konce? Chceš se přidat k týmu, který dokáže s vtipem dostat k lidem témata, jako je ochrana demokracie nebo financování politických stran, a sledovanost jeho instagramového profilu @masaryk_ official raketově roste? Přidej se do týmu Franka Bolda a Rekonstrukce státu a měň s námi svět.

Je to práce právě pro tebe, když …

• Chceš přispět k řešení nových témat, do kterých se pouštíme – jako je sucho, problematické exekuce nebo potřeba kvalitnějšího vzdělávání. Věříš, že věci jdou změnit, když se do nich napřou síly, nenecháš se zastavit negativními komentáři na facebooku ani reakcemi politiků.
  • Umíš využít svou kreativitu a invenci k naplánování skvěle fungujících komunikačních strategií. Dokážeš vyhodnotit, která cesta vede k cíli, a to, co nefunguje, rychle nahradit. Umíš dostat kampaň do médií i na billboardy, najít ten správný komunikační kanál, vizuál, tón i míru vtipu, aby tvá sdělení skutečně pronikla k lidem, ke kterým mluvíš.
  • Přicházíš s nápady, ale nezůstáváš jen u nich. Dokončené projekty a kampaně, které mají impact, to je to, co se počítá. Umíš najít a domluvit externisty, pohlídat termíny i kvalitu práce a dotáhnout své projekty do úspěšného konce.
  • Dokážeš pracovat samostatně s plnou zodpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu – sdílet s kolegy know-how i informace, sladit si harmonogramy, aby se nekřížily důležité části různých kampaní.
  • Máš už za sebou cenné zkušenosti, ze kterých můžeš čerpat – nejméně 2 roky jsi působil/a v oblasti PR a marketingu.

Jaká bude tvoje práce?

• Budeš mít na starosti několik témat, kterým se budeš věnovat. Tvým úkolem bude vymyslet a naplánovat kampaně a dostat je do médií a k cílovkám. Vymyslet nebo obstarat kreativu, claimy, vizuály. Vytvořit facebookový nebo instagramový profil, udělat projektovou micrositu nebo zorganizovat happening. Podle potřeby zapojit externisty. Oslovit dodavatele reklamy. Dotáhnout kompletní realizaci. Vyhodnotit si úspěšnost a pustit se do další kampaně.
  • V širším týmu budeš mít expertní a know-how podporu ve věcech, které zatím nebyly tvou doménou. Na svých projektech však budeš pracovat sám/sama, ve spolupráci s externisty, které budeš na různé kampaně poptávat.

Co u nás taky najdeš?

• Pracovní místo v Praze a práci na celý úvazek (v případě tvého zájmu možnost sníženého úvazku, nejméně však 0,8).
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.
  • Měsíční odměnu podle zkušeností 28.000 – 42.000 Kč.
  • Skvělý tým tvořený lidmi, kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce.
  • Smysluplnou práci, neformální pracovní prostředí a příležitost se potkat se zajímavými projekty a lidmi, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.

Chceš jít do toho? Zodpověz nám pár dotazů o sobě, nahraj svoje CV prostřednictvím formuláře na našich stránkách a my se ti ozveme zpět.

Uzávěrka přihlášek je 23. 8. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 3. 9. 2020 v Praze.