PR manažer/ka veřejně prospěšných projektů

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Kategorie: Marketing a média

Místo výkonu práce: Praha

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna: 28.000–42.000 Kč

Termín uzávěrky: 23. 8. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Strnadová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Baví tě PR a marketing a chceš využít svůj talent k něčemu, co ti bude dávat smysl? Jsi kreativní realizátor/ka a svoje ambiciózní projekty dotahuješ vždy do konce? Chceš se přidat k týmu, který dokáže s vtipem dostat k lidem témata, jako je ochrana demokracie nebo financování politických stran, a sledovanost jeho instagramového profilu @masaryk_ official raketově roste? Přidej se do týmu Franka Bolda a Rekonstrukce státu a měň s námi svět.

Je to práce právě pro tebe, když …

 • Chceš přispět k řešení nových témat, do kterých se pouštíme – jako je sucho, problematické exekuce nebo potřeba kvalitnějšího vzdělávání. Věříš, že věci jdou změnit, když se do nich napřou síly, nenecháš se zastavit negativními komentáři na facebooku ani reakcemi politiků.
 • Umíš využít svou kreativitu a invenci k naplánování skvěle fungujících komunikačních strategií. Dokážeš vyhodnotit, která cesta vede k cíli, a to, co nefunguje, rychle nahradit. Umíš dostat kampaň do médií i na billboardy, najít ten správný komunikační kanál, vizuál, tón i míru vtipu, aby tvá sdělení skutečně pronikla k lidem, ke kterým mluvíš.
 • Přicházíš s nápady, ale nezůstáváš jen u nich. Dokončené projekty a kampaně, které mají impact, to je to, co se počítá. Umíš najít a domluvit externisty, pohlídat termíny i kvalitu práce a dotáhnout své projekty do úspěšného konce.
 • Dokážeš pracovat samostatně s plnou zodpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu – sdílet s kolegy know-how i informace, sladit si harmonogramy, aby se nekřížily důležité části různých kampaní.
 • Máš už za sebou cenné zkušenosti, ze kterých můžeš čerpat – nejméně 2 roky jsi působil/a v oblasti PR a marketingu.

Jaká bude tvoje práce?

 • Budeš mít na starosti několik témat, kterým se budeš věnovat. Tvým úkolem bude vymyslet a naplánovat kampaně a dostat je do médií a k cílovkám. Vymyslet nebo obstarat kreativu, claimy, vizuály. Vytvořit facebookový nebo instagramový profil, udělat projektovou micrositu nebo zorganizovat happening. Podle potřeby zapojit externisty. Oslovit dodavatele reklamy. Dotáhnout kompletní realizaci. Vyhodnotit si úspěšnost a pustit se do další kampaně.
 • V širším týmu budeš mít expertní a know-how podporu ve věcech, které zatím nebyly tvou doménou. Na svých projektech však budeš pracovat sám/sama, ve spolupráci s externisty, které budeš na různé kampaně poptávat.

Co u nás taky najdeš?                      

 • Pracovní místo v Praze a práci na celý úvazek (v případě tvého zájmu možnost sníženého úvazku, nejméně však 0,8).
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.
 • Měsíční odměnu podle zkušeností 28.000 – 42.000 Kč.
 • Skvělý tým tvořený lidmi, kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce.
 • Smysluplnou práci, neformální pracovní prostředí a příležitost se potkat se zajímavými projekty a lidmi, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.

Chceš jít do toho? Zodpověz nám pár dotazů o sobě, nahraj svoje CV prostřednictvím formuláře na našich stránkách a my se ti ozveme zpět.

Uzávěrka přihlášek je 23. 8. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 3. 9. 2020 v Praze.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás