Montessori učitel pro 1. stupeň

Zaměstnavatel: DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola s.r.o.

Jsme malou montessori školou ve Zlíně. V příštím roce budeme mít 33 žáků ve dvou trojročích. Naše základní škola navazuje na dětskou skupinu a mateřskou školu, které sídlí ve stejné budově. Zakládáme si na dobrých vztazích mezi dětmi i mezi kolegy.

Kategorie: Vzdělávání

Místo výkonu práce: Zlín

Termín uzávěrky: 31. 7. 2020

Kontaktní osoba: Petra Sakáčová

Kontaktní email: petra@dobra-skolka.cz

Chcete učit jinak? Bojíte se, aby Vás klasické školství příliš nesvázalo? Hledáte školu, kde ocení Vaši samostatnost, iniciativu a kreativitu? Splňte si svůj sen a pojďte učit k nám.

Pokud jste pedagog s aprobací pro první stupeň a máte výcvik v montessori pedagogice, pak hledáme právě Vás. Pokud ješte nemáte formální Montessori vzdělání, ale o Montessori metodu se zajímáte, není to překážkou. Stejně tak i studium posledního ročníku pedagogiky je v pohodě. Důležité je, že se chcete vzdělávat a dále na sobě pracovat.

Pokud nejste ze Zlína, můžeme Vám zajistit ubytování v bytě v blízkosti školy.

Očekáváme empatického člověka s nadšením pro práci s dětmi. Člověka, který umí upozadit sám sebe ve prospěch samostatného objevování dětí, který umí s respektem vytyčit hranice.

Nejvíce nám toho o sobě prozradíte, když strávíte nějaký čas s dětmi

Čeká na Vás skvělý, inspirativní tým. Pohodoví rodiče a podporující zázemí.

Životopisy prosíme zasílejte na náš mail: petra@dobra-skolka.cz případně nás kontaktujte na 777649211.