Koordinátor/ka klinických studií na Kliniku nefrologie

Zaměstnavatel: Institut klinické a experimentální medicíny

Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Zaměřuje se na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří.Naším smyslem je pomáhat každému jednotlivému pacientovi, hledat nejúčinnější způsoby prevence chorob, snižovat nemocnost, invaliditu a úmrtnost, zvyšovat kvalitu let života, které jsme přidali a zobecňovat poznatky z klinické praxe ve prospěch lékařské vědy.Posouváme medicínu kupředu, buďte u toho s námi!

Kategorie: Zdravotnictví

Místo výkonu práce: IKEM, Praha

Termín uzávěrky: 17. 5. 2023

Zveřejněno: 5. 5. 2023

Kontaktní osoba: Petra Poláková

Kontaktní email: petra.polakova@ikem.cz

Jsou Vám organizační schopnosti vlastní, stejně jako radost z administrativní práce a co začnete, vždy také dotáhnete do konce? Pak možná hledáme právě Vás.

Co bude Vaší každodenní radostí?

Budete organizovat a vést projekty klinických studií na Klinice nefrologie a zajišťovat administrativní úkony spojené s protokolem daného projektu.

Co od Vás budeme potřebovat:

• Vzdělání v oboru všeobecná sestra

Co si získá Vaše srdce?

• Práce v superspecializovaném zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi
  • Adaptační proces pod vedením kvalitních školitelů
  • 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok