Koncipient(ka) / advokát(ka) ve Frank Bold Advokáti

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Advokáti

Popis zaměstnavatele:

Parametry

Kategorie: Bankovnictví a finanční služby

Místo výkonu práce: ?

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna: od 24 000 Kč

Termín uzávěrky: 15. 3. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Markéta Rolincová

Kontaktní telefon: +420 770 195 321

Kontaktní email: zamestnani@fbadvokati.cz

Další kontakt: Je to ta správná příležitost pro vás? Zodpovězte nám pár dotazů a nahrajte svůj životopis na tomto odkaze https://airtable.com/shr9oUq5cAsSlp5A2 . Ozveme se zpět.Uzávěrka přihlášek je 15. 3. 2020. Navazovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 24. 3. 2020 v Brně.

Vyžadujeme: Hledáme …

Hledáme posily do všech našich advokátních týmů. Ať už tíhnete k soukromému nebo veřejnému právu nebo vás láká dozvědět se víc o energetickém právu, společně najdeme to nejlepší uplatnění pro váš potenciál a prostor pro další růst.

V našich advokátních týmech rádi pracujeme na tom, co nás baví a dává nám smysl. Dáváme si ambiciózní cíle a když se do něčeho pustíme, jen tak to nevzdáme. Chceme našim klientům přinášet konstruktivní a užitečná řešení, nebojíme se odvážných kroků. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda.

Hledáme kolegy a kolegyně do našich poboček v Praze, Brně nebo Ostravě.

Podívej se, jak se ve Frank Bold pracuje a kdo jsme, na našem profilu na https://www.cocuma.cz/company/frank-bold/.

Nabízíme: Rozšiřujeme tým a hledáme skvělé právníky a právničky, kteří chtějí, aby jejich práce měla dopad. Pomáháme lidem, firmám a institucím dělat dobrá rozhodnutí. Dlouhodobě spojujeme právní služby s veřejně prospěšnými projekty. Pojďte do toho s námi – přidejte se do advokátního týmu Franka Bolda.

Podívejte se, co děláme a do čeho se u nás můžete pustit …

Máme široký záběr, věnujeme se případům našich klientů napříč právním řádem a oblastmi práva (pouze s trestním právem se u nás setkáte jen okrajově). Například …

• Stáli jsme u zrodu řady inovativních projektů a pomáhali ve všech fázích jejich životního cyklu – od nápadu, přes uvedení na trh, až po vstup investora. Pomohli jsme na svět první české virtuální elektrárně se zelenou elektřinou, vytvořili jsme právní modely pro první projekty carsharingu a bikesharingu v ČR.
• Jen za poslední dva roky jsme pomohli úspěšným akvizicím řady velkých projektů v oblasti obnovitelných zdrojů o celkovém instalovaném výkonu větším než 50 MW. Stáli jsme u vzniku prvního kolektivního systému pro recyklaci solárních panelů, založeného provozovateli fotovoltaických elektráren.
• S mimořádnými úspěchy hájíme jednotlivce, firmy i komunity před zásahy státních orgánů. U Nejvyššího správního soudu, který přezkoumává úřední postupy, jsme byli už víc než dvěstěkrát. Jsme nejúspěšnější českou advokátní kanceláří na přezkumy nezákonností v územních plánech – zrušili jsme jich desítky. Řadu sporů se nám daří ukončit mimosoudní dohodou a ušetřit tak klientům čas i peníze.

Najdete u nás taky …. skvělý tým, silný etický kodex, přátelské prostředí, flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás