Junior fundraiser/ka

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Kategorie: Marketing a média

Místo výkonu práce: Praha

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna: 26.000–32.000 Kč

Termín uzávěrky: 30. 8. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Strnadová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Láká tě fundraising a péče o dárce? Chceš se v této oblasti rozvíjet a využít svůj talent k podpoře aktivního občanství nebo ochraně životního prostředí? Věříš, že dárcovství má smysl a že fundraising není o „tahání peněz z lidí“, ale o oboustranném partnerství? Chceš se přidat k týmu inspirativních lidí, kteří realizují řadu společensky prospěšných projektů, jako je Rekonstrukce státu? Pokud Ti jde navíc o výsledky a přemýšlíš nad tím, jak by šlo věci dělat lépe, hledáme do týmu Franka Bolda právě tebe!

Do čeho se u nás pustíš?

 • Budeš se podílet na vytváření a realizaci fundraisingových kampaní směřujících k růstu pravidelného dárcovství i k podpoře jednotlivých projektů, zejména v oblasti podpory aktivního občanství a ochrany životního prostředí. Vyzkoušíš si také aktivní vyhledávání a oslovování nových dárců.
 • Budeš pečovat o naše dárce. Zajišťovat, aby měli aktuální informace o naší práci, včas dostali potvrzení o daru a co nejrychleji jsme jim odpověděli na každý dotaz.
 • Na starosti budeš mít CRM systém Salesforce, ve kterém vedeme databázi dárců, i administrativu spojenou s dárcovskou agendou.
 • Čeká tě také příprava nejrůznějších materiálů a reportů pro dárce a partnery. Zapojíš se do plánování a přípravy setkání a akcí pro naše dárce.
 • Kromě individuálního fundraisingu se zapojíš i do práce s granty. Pomůžeš nám se sledováním grantových výzev i s vyhledáváním nových grantových příležitostí pro naše neziskové projekty. Ve spolupráci s dalšími kolegy budeš připravovat podklady a psát grantové žádosti a získávat tak potřebné prostředky pro naši činnost.

Tato práce je právě pro tebe, když …

 • Jsi srdcař/ka. Chceš podpořit práci na tématech, jako je ochrana a posilování demokracie, omezování korupce, vzdělávání a podpora aktivní občanské společnosti, kvalita ovzduší a ochrana životního prostředí nebo odpovědnost velkých korporací.
 • Psaní tě prostě baví. A je jedno, jestli jde o osobní dopis dárci, kreativní emailovou kampaň nebo grantovou žádost pro zahraniční nadaci. Umíš se naladit na čtenáře, dokážeš vystihnout to podstatné a zajímavé.
 • Rád/a jednáš s lidmi. Dokážeš jim jednoduše a s nadšením vysvětlit, ať už osobně nebo po telefonu, proč má smysl připojit se k našim aktivitám.
 • Nic ti neuteče. Texty i data si po sobě vždy pečlivě zkontroluješ, nestává se ti, že bys odeslal/a špatný email nebo zapomněl/a přiložit přílohu. Dodržování deadlinů je pro tebe samozřejmostí a práce s tabulkami i databázemi hračkou.
 • Angličtina žádný problém. Zvládneš napsat grant v angličtině, stejně tak si bez problémů v angličtině přečteš zajímavý článek o fundraisingu nebo se prokoušeš podmínkami grantové výzvy.

Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na COCUMA.

Co u nás najdeš?

 • Zajímavou a smysluplnou práci na 0,5 až celý úvazek (s výhledem na navýšení na celý úvazek nejpozději od začátku příštího roku), vhodnou i pro čerstvé absolventy.
 • Zázemí naší kanceláře v Praze.
 • Prostor realizovat se a přinášet vlastní nápady, příležitost potkat se s zajímavými lidmi a projekty.
 • Neformální a přátelské pracovní prostředí. Skvělé kolegy, kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce. Kreativní a pozitivně laděný tým.
 • Flexibilní pracovní dobu a příležitostně možnost pracovat i z domova.
 • Měsíční mzdu podle zkušeností a výsledků výběrového řízení v rozmezí 26-32 tisíc.

Uzávěrka přihlášek je 30. 8. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 10. 9. 2020 v Praze.

Máš chuť se k nám přidat do týmu? Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV prostřednictvím formuláře na našich stránkách a my se ti ozveme zpět.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás