Developer/ka a konzultant/ka energetiky budoucnosti

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Frank Bold Society, z. s.

Popis zaměstnavatele:

Frank Bold v České republice tvoří hlavně komerční advokátní kancelář Frank Bold Advokáti a nezisková organizace Frank Bold Society. Našim klientům poskytujeme etické právní služby a zapojujeme se do řešení aktuálních společenských problémů - stojíme například za protikorupčním projektem Rekonstrukce státu, dlouhodobě na evropské úrovni prosazujeme větší odpovědnost nadnárodních korporací. Pod hlavičku Frank Bold patří také Frank Bold Advisory poskytující účetní a jiné konzultační služby, Frank Bold Kids provozující lesní školky a polská Fundacja Frank Bold se sídlem v Krakově.Baví nás výzvy. Chceme přispívat k pozitivním společenským změnám a konstruktivním řešením. Při všem, co děláme, je pro nás důležitá svoboda a férovost. A hledáme někoho, kdo s námi bude chtít Frank Bold dále rozvíjet a pomáhat mu růst.Více o nás najdeš na Cocuma.cz/frank-bold

Parametry

Kategorie: Technické pozice

Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Typ úvazku: Práce na HPP

Odměna:

Termín uzávěrky: 2. 11. 2020

Kontakty

Kontaktní osoba: Hana Strnadová

Kontaktní telefon: +420 734 574 492

Kontaktní email: zamestnani@frankbold.org

Další kontakt:

Využij svůj talent ve Frank Bold Energy. Dělej s námi na projektech, jako jsou fotovoltaika pro bytové domy nebo výrobní haly, lokální distribuční soustavy pro nové výstavby nebo komunitní zdroje energie pro obce. Dělej udržitelný byznys.

 

Kdo jsme?

Ve Frank Bold se energetice a její přeměně směrem k čistší, méně centralizované a trvale udržitelnější podobě věnujeme přes deset let, je to pro nás jedno z klíčových témat.

Frank Bold Energy jsme rozjeli před rokem, s cílem poskytovat klientům konzultační služby v oblasti realizace obnovitelných zdrojů energie. Klientům navrhujeme způsob provozu, připravíme obchodní modely, poradíme s dotacemi, propojíme s partnery, zajistíme technickou realizaci. Projekty nám dávají smysl, klienti naše služby poptávají, a tak hledáme parťáka, který s dalším rozvojem pomůže.

 

Je to tvůj dream job?

 • Tvým úkolem bude pro klienty připravovat návrhy provozních modelů (technické a ekonomické fungování jednotlivých řešení) a umět jim vysvětlit, jaké jsou možnosti na energetickém trhu, co dává ekonomicky smysl, na co jsou potřeba licence, jaký postup se musí zvolit.
 • Ve chvíli, kdy si klient vybere vhodné řešení, bude na tobě mu pomoct s technickou realizacídotáhnout projekt až do úspěšného konce – po celou dobu budeš pro klienta hlavním komunikačním partnerem a nést odpovědnost za finální výsledek.
 • Budeš zajišťovat technické, právní, dotační konzultace od našich partnerů i externí služby od vhodných dodavatelů – poptávat je, předávat jim zadání a dohlížet na jejich práci, vyřešit s nimi problémy, když nastanou, a zajistit kvalitní dodávky.
 • Můžeš také komunikovat s týmem klienta – vysvětlit projekt inženýrům, dát podporu elektrikářům nebo týmu, který řeší na stavebním úřadě územní řízení.
 • Budeš potřebovat sledovat trh s technologickými novinkami i legislativu týkající se této oblasti – abys byl/a vždy v obraze a měl/a pro klienty to nejlepší řešení.

 

Jsi náš člověk, když …

 • Zorientuješ se v energetice, ekonomice projektů i právních postupech – protože bude na tobě připravit, komunikovat a realizovat různá technická řešení, budeš jim potřebovat v hlavních parametrech rozumět, stát za nimi a odborně je dotáhnout až do konce.
 • Sedět a čekat na pokyny, to není nic pro tebe. Stačí ti směr a vize a ty už samostatně realizuješ projekty – samozřejmě se přitom držíš dohodnutých strategií a spolupracuješ.
 • Jsi flexibilní a vyhovuje ti využívat příležitosti, jak přicházejí – jsme prakticky ve startupové fázi, takže jistot a garancí v práci mnoho mít nebudeš.
 • Dokážeš projekty odřídit a dotáhnout je až k úspěšnému výsledku – umíš zkoordinovat externisty, pohlídat, že výstupy budou kvalitní, dodržíme domluvy a harmonogram, naše řešení funguje a klient je spokojený.
 • Zajímají tě chytrá technická řešení a inovace, chceš rozvíjet obnovitelné zdroje energie.
 • Jsi praktický/á – dokážeš se rychle zorientovat a po konzultaci se specialisty rozhodovat i komplikované věci, aby mohl jít projekt vpřed; umíš otevřeně pojmenovat problémy a vyřešit je; jde ti v první řadě o vizi, skvělou službu a přidanou hodnotu pro klienty, ale umíš si pohlídat i peníze.
 • Máš už cenné zkušenosti s podobnou agendou – řízením a realizací projektů, jednáním s klienty, ideálně i s odbornou stránkou.

 

Co u nás najdeš?

 • Start-up. Rosteme a je to nová pozice. Vytvoříš tým s kolegou Honzou, který Frank Bold Energy od počátku sám rozvíjí. Honza bude mít na starosti sale a akvizice klientů, společně budete hledat nové příležitosti a vymýšlet další strategii.
 • Smysluplný byznys. Děláme to proto, že chceme změnit energetiku, podpořit udržitelná řešení. A chceme být profi partnery pro klienty, kteří jsou těmto řešením otevření.
 • Příležitost se potkat se zajímavými projekty a lidmi, neformální pracovní prostředí, prostor k růstu a velkou míru svobody v práci.
 • Full-time pozici (v případě tvého zájmu možnost sníženého úvazku, nejméně však 0,7).
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat i z domova. Zázemí v našich kancelářích v Brně, cesty do terénu a za klienty, spolupráci s kolegou v Hodoníně.
 • Nástupní měsíční odměnu podle zkušeností 30.000 – 45.000, podíl na úspěchu.

 

Chceš jít do toho? Zodpověz nám pár dotazů o sobě, nahraj svůj životopis a my se ti ozveme zpět.

Uzávěrka přihlášek 2. 11. 2020. Následovat budou telefonické pohovory. Ústní kolo pro pozvané uchazeče proběhne 12. 11. 2020 online.

KONTAKT

Kariérní centrum Univerzity Palackého v Olomouci

Biskupské nám 1 Olomouc zobrazit na mapě

+420 585 631 054

kariernicentrum@upol.cz

Korespondenční adresa:
Křížkovského 8, Olomouc, 771 47


administrace

Provozní doba

Po: 8:00 – 12:00,13:00 – 15:00
Út: 8:00 – 12:00
St: 8:00 – 12:00, 13:00 – 15:00
Čt: 8:00 – 12:00
Pá: Zavřeno

Konzultace a koučink na základě předchozí dohody


Podpořili nás