Skip to main content

Dětský lékař/lékařka

Zaměstnavatel

Zaměstnavatel: Nemocnice TGM Hodonín, p. o.

Popis zaměstnavatele:

Ctíme tradice* V roce 2010 byla v areálu nemocnice odhalena pamětní busta prvního prezidenta a hodonínského rodáka Tomáše Garrigue Masaryka, jehož jméno nemocnice nese od roku 1997.V roce 2022 oslavíme 70 let* Neustále se rozvíjíme:Modernizace a rekonstrukce ambulancí, nadstandardní operační sály a komfortní lůžkové části nemocnice, budování pavilonů urgentního příjmu a pavilonu zobrazovacích metod včetně špičkového přístrojového vybavení - všechny tyto investice směřují k vybudování komplexu moderní nemocnice odpovídající evropskému standardu.* Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace, je součástí sítě zdravotnických zařízení Jihomoravského kraje. Kvalifikovaně zajišťuje zdravotní péči léčebnou, diagnostickou, ošetřovatelskou, rehabilitační, preventivní, poradenskou a lékárenskou. Nemocnice vlastní certifikát ISO 9001 pro všechna oddělení. Příroda léčí s námi*Hodonínská nemocnice také obhospodařuje jeden z největších parků ve městě včetně skleníků a zimní botanické zahrady se sbírkou cykasovitých rostlin nadregionálního významu.

Parametry

Typ: Pracovní poměr

Kategorie: Zdravotnictví

Počet hodin za týden:

Místo výkonu práce: Hodonín

Odměna: dle praxe

Termín uzávěrky: 30. 4. 2023

Zveřejněno: 30. 1. 2023

Kontakty

Kontaktní osoba: Mgr. Bohdana Kuzmová Křepinská

Kontaktní telefon: +420 720 030 319

Kontaktní email: kuzmova@nemho.cz

Další kontakt: MUDr. František Černý, náměstek ředitele pro zdravotní péči

Dětské oddělení Nemocnice TGM zahrnuje:
-Dětské oddělení standardní, to zajišťuje léčebnou a diagnostickou péči pro děti a mladistvé do dokončeného 18. roku věku.
-Dětská JIP slouží dětem, které potřebují zvýšenou péči a dohled a u nichž hrozí selhání základních životních funkcí, pracují zde atestovaní lékaři v oboru pediatrie a dětské sestry specialistky v oboru intenzivní péče a pediatrie.
-Ambulanci s pohotovostí

Nabízíme: Možnost nástupu ihned, individuálně možnost získání ubytování, firemní mini školičku, volbu typu úvazku dle dohody,
výborné platové podmínky a náborový příspěvek 300 000,- Kč, fond FKSP,
podporu dalšího vzdělávání,
hrazenou účast na kongresech a seminářích.

Požadujeme:
VŠ lékařského směru
Výhodou je specializace v oboru nebo lékař se základním kmenem.
Pozice je vhodná i absolventy se zájmem o pediatrii.