Skip to main content

Moje kariéra |Workshop C.O.A.C.H|

Jakým směrem bych se chtěl/a vydat? Co by mě bavilo a naplňovalo? Co umím? Jaké jsou mé možnosti? Jaké příležitosti se kolem mě vyskytují? Co mě brzdí? Kde budu opravdu spokojen/a? Na všechny tyto otázky budeš mít prostor si odpovědět. Tohle setkání bude o Tobě a Tvé budoucnosti. Máš jedinečnou možnost zamyslet se nad svou kariérou, nad tím, co Tě bude opravdu naplňovat, a kam se chceš dostat. Dále popřemýšlíš nad svými možnostmi a konkrétními kroky, které Tě k vytouženému cíli dostanou. Budeš v prostředí, kde se nemusíš bát mluvit i o strachu a případných limitujících přesvědčeních, které Tě zatím brzdí.
Víme, že budování jakékoli kariéry dnes není jednoduché. Tlak společnosti a okolí je obrovský, a je těžké se vyznat v tom, co očekává společnost, co pedagogové a blízká rodina, a co doopravdy chceme my. Pojďme to prozkoumat!
Po celou dobu Tě povede tým kariérních koučů C.O.A.C.H., kteří Tě zároveň budou podporovat a přicházet s Tebou na to, co je pro Tebe ten správný směr a jaké další kroky můžeš pro svou budoucí vysněnou práci udělat. Můžeme se také blíže pobavit o oblasti, do které směřuješ a o překážkách, na které můžeš narazit.
Workshop je primárně určen studentům Univerzity Palackého v Olomouci. Přihlásit se můžeš na našem webu. Pokud nejsi naším studentem, napiš nám na kristyna.pospisilova@upol.cz. Pokud bude volné místo, rádi tě na workshopu přivítáme.

Registrace je umožněna jen studentům po přihlášení

Datum: 10. 5. 2022

Čas: 16:00

Místo: 
Studentský klub, Zbrojnice, Biskupské nám 1