Loading.. Nahrávám stránku...

Assessment centrum na zkoušku

Organizátor Studentské kariérní a poradenské centrum
Den konání Středa 26. 4. 2017 od 10:00 do 14:30
Místo konání Studentské kariérní a poradenské centrum UP, Biskupské nám 1, Olomouc
Přihlášení do 26. 4. 2017
Popis

Přijďte si zkusit Assessment centrum na vlastní kůži!

Pohovor v Assessment centru? U nás bez stresu!

Co se na naučíte? Proč se zúčastnit? 

Vyzkoušíte si, jaké to je být účastníkem pohovoru formou Assessment centra. Uděláte si představu, jak probíhá takový výběr zaměstnanců, co můžete očekávat, až budete pozvaní na AC naostro. Zjistíte jaké to je, porovnávat se s dalšími kandidáty, zkusit si projev, pracovat ve skupině a přitom bojovat za sebe.

Jak to bude probíhat? 

Představíme si co AC je, dostanete individuální úkol a pak budete pracovat na úkolu s ostatními kandidáty. Na závěr si celé AC společně vyhodnotíme.

S kým se potkáte?

AC povede Imrich Szasz, recruiter společnosti Nestlé s mnohaletou zkušeností s výběrem zaměstnanců na mezinárodní úrovni ve více než 10 zemích v prostředí agentur i in-house náboru. Očekávejte nestandartní postupy, věcný a pragmatický pohled na věc. Více o Imrichovi naleznete zde: https://www.linkedin.com/in/imrichszasz/

Co si přinést s sebou? 

Na naše AC se nemusíte dopředu připravovat, vše se odehraje na místě J.

Co pro to musíš udělat?
Přihlas se na akci na www.kariernicentrum.upol.cz. Kapacita akce je omezena. Za účast studenti naší univerzity neplatí, přihláška je však závazná. Pokud se nebudeš moci dostavit, odhlas se prosím a uvolni tak místo dalšímu zájemci. Zároveň nám o tom určitě dej vědět mailem na kariernicentrum@upol.cz, neomluvená účast pro tebe znamená semestr bez možnosti účastnit se dalších našich akcí a nepochybně taky velkou zátěž svědomí.

 

Přihlášení je možné pouze pro registrované uživatele

Zpět na přehled plánovaných akcí
Chci se zeptat