Loading.. Nahrávám stránku...

Centrum

Poskytujeme zejména poradenství a pomoc v oblasti kariéry, připravujeme pro vás vzdělávací a rozvojové akce, které vás budou bavit, připraví na přechod do praxe a vybaví vás kompetencemi, které se vám po skončení studií budou hodit.

Máme pro vás připraveny semináře, workshopy, přednášky i možností najít si brigádu, stáž nebo si třeba vyzkoušet na vlastní kůži pohovor na nečisto či stínování úspěšných manažerů.

Řekneme vám i o další poradenských pracovištích, která fungují na jednotlivých fakultách univerzity. Najdete v nich odborníky na psychologii, právo, kariéru, zdravý životní styl, specifické potřeby i duchovní oblast.

Jsme tu, abychom vám pomohli najít odpovědi na otázky.

Přijďte se podívat do centra a seznámit se s námi. 

Provozní doba centra:
PO: 8hod – 12hod, 13hod – 15hod
ÚT: 8hod – 12hod
ST: 8hod – 12hod, 13hod – 15hod
ČT: 8hod – 12hod
Konzultace a koučink individuálně na základě dohody: kariernicentrum@upol.cz

Najdete nás ve Zbrojnici v prostorách zadního salonku bistra Coffee Library Zbrojnice https://www.facebook.com/Coffee-Library-Zbrojnice

Napsat nám můžete na kariernicentrum@upol.cz.

Lidé v centru

Kristýna Pospíšilová

je vedoucí centra a zároveň také tím, kdo určuje, jakým směrem se dáme. Věnuje se především plánování a organizaci akcí, na kterých ji často můžete potkat. Také spravuje náš rozpočet a plánuje dlouhodobý rozvoj centra tak, aby pro vás bylo co nejužitečnější. Vystudovala anglický jazyk pro manažerskou praxi ve Zlíně, poté marketing a obchod v Ostravě, ale její srdce bije pro Olomouc. Studentům může předat zkušenosti z praxe, před nástupem do centra působila v oddělení vztahů s veřejností na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava a v oblasti automobilového průmyslu. Při práci na univerzitě se ráda setkává se zajímavými lidmi. Má ráda aktivní život a ve stejném duchu se snaží vést centrum. Ve volném čase chodí po horách, běhá a věnuje se přátelům.

Profil LinkedIn
e-mail: kristyna.pospisilova@upol.cz

Jitka Janečková Moťková

je koordinátorkou poradenských služeb v centru, hlavním expertem přes pracovní nabídky a zároveň koučem a kariérovým poradcem. Současně hledá příležitosti, abychom vám mohli poskytovat stále více akcí. Jitka kromě Univerzity Palackého v Olomouci pracuje jako ředitelka Paktu zaměstnanosti Olomouckého kraje, je často v kontaktu se zaměstnavateli a vzdělavateli z celého regionu. Původně se řadu let věnovala žurnalistice: nejprve jako redaktorka Deníku, později MF Dnes a iDNES. Vystudovala sociální právo v Ostravě, poté žurnalistiku v Olomouci a o něco později ještě marketingové komunikace ve Zlíně. Dnes absolvuje nejrůznější školení z oblasti managementu, koučování a kariérového poradenství. Ráda cestuje, jezdí na horském kole, běhá, sleduje novinky v oblasti bytového designu. Nejvíc ale má ráda život sám a lidi, kteří ji mohou v nějakém směru obohatit.

Profil LinkedIn
e-mail: jitka.janeckova@upol.cz

Katrin Stark

je koordinátorkou poradenských služeb v centru a zároveň koučem i kariérovým poradcem. Nejčastěji se s ní potkáte při našich univerzitních akcích. Kromě práce u nás v centru je Katrin také externí konzultantkou v oblasti PR a HR. Před příchodem do centra pracovala v oblasti vzdělávání dospělých a na regionálních projektech zaměřených na zvýšení uplatnitelnosti nezaměstnaných na trhu práce. Ráda a často propojuje svět komerčního sektoru s neziskovkami, se kterými spolupracuje. Studovala pedagogiku a sociální práci v Olomouci. Cestuje, píše texty a fotí.

Profil LinkedIn
e-mail: katrin.stark@upol.cz

Chci se zeptat