Loading.. Nahrávám stránku...

Centrum

Poskytujeme zejména poradenství a pomoc v oblasti kariéry, připravujeme pro vás vzdělávací a rozvojové akce, které vás budou bavit, připraví na přechod do praxe a vybaví vás kompetencemi, které se vám po skončení studií budou hodit.

Máme pro vás připraveny semináře, workshopy, přednášky i možností najít si brigádu, stáž nebo si třeba vyzkoušet na vlastní kůži pohovor na nečisto či stínování úspěšných manažerů.

Řekneme vám i o další poradenských pracovištích, která fungují na jednotlivých fakultách univerzity. Najdete v nich odborníky na psychologii, právo, kariéru, zdravý životní styl, specifické potřeby i duchovní oblast.

Jsme tu, abychom vám pomohli najít odpovědi na otázky.

Přijďte se podívat do centra a seznámit se s námi. 

Najdete nás ve Zbrojnici v prostorách zadního salonku bistra Coffee Library Zbrojnice https://www.facebook.com/Coffee-Library-Zbrojnice

Napsat nám můžete na kariernicentrum@upol.cz.

Lidé v centru

Jitka Janečková Moťková

je vedoucí centra a zároveň také tím, kdo určuje, jakým směrem se dáme. Spravuje náš rozpočet a hledá příležitosti, abychom vám mohli poskytovat stále více akcí. Jitka kromě Univerzity Palackého v Olomouci pracuje jako ředitelka Krajské hospodářské komory Olomouckého kraje, je často v kontaktu se zaměstnavateli z celého regionu. Původně se řadu let věnovala žurnalistice nejprve jako redaktorka Deníku, později MF Dnes a iDNES. Vystudovala sociální právo v Ostravě, poté žurnalistiku v Olomouci a o něco později ještě marketingové komunikace ve Zlíně. Dnes absolvuje nejrůznější školení z oblasti managementu. Ráda cestuje, jezdí na horském kole, sleduje novinky v oblasti bytového designu. Nejvíc má ale ráda život sám a lidi, kteří ji mohou v nějakém směru obohatit.

Profil LinkedIn
e-mail: jitka.janeckova@upol.cz

Katrin Baníková

je koordinátorkou poradenských služeb v centru a zároveň kariérovým poradcem. Při našich akcích se s ní potkáte nejčastěji, organizuje je. Při návštěvě centra vám poradí a odpovídá také na dotazy, které nám pošlete emailem. Kromě práce u nás v centru je Katrin také externí konzultantkou v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje. Před příchodem do centra pracovala v oblasti vzdělávání dospělých a na regionálních projektech zaměřených na zvýšení uplatnitelnosti nezaměstnaných na trhu práce. Ráda a často propojuje svět komerčního sektoru s neziskovkami, se kterými spolupracuje. Studovala pedagogiku a sociální práci v Olomouci. Cestuje, píše texty a fotí.

Profil LinkedIn
e-mail: katrin.banikova@upol.cz

Chci se zeptat