Loading.. Nahrávám stránku...

DigiUP - kurz digitálního marketingu I (e-commerce projekt)

Organizátor Studentské kariérní a poradenské centrum UP
Den konání Úterý 17. 10. 2017 od 16:00 do 17:30
Místo konání Pevnost poznání, Laudonův sál, přízemí
Přihlášení do 17. 10. 2017
Popis

DigiUP je tu! Pokud vás zajímá digitální marketing, tak jde o akci přesně pro vás! 
Přijďte se podívat na náš nevšední ucelený cyklus velmi prakticky zaměřených přednášek z oblasti digitálního marketingu. Startujeme 17. října, kdy vás Peter Páluš z olomouckého GIVTu uvede se svým nezaměnitelným šarmem do světa digitálního marketingu. Akce, kde budete skutečně tvořit, začíná v 16. hodin na Pevnosti poznání a zkusíte si během ní založit e-commerce projekt, třeba e-shop.

Kdo vás touto akcí provede?

Zakladatel výjimečného olomouckého start-upu GIVT a bývalý obchodní ředitel portálu Vykupto.cz Peter Páluš. 
Zkusíte si s ním založit fiktivní e-commerce projekt, kdy projdete jednotlivé kroky, potřebné ke zvládnutí této problematiky. Seznámíte se s pojmy jako market research, branding, IT řešení až po nástřel business plánu. 
Bude to výzva i zábava: „Půjde o úvod do problematiky - co vše se řeší a musí vyřešit, a jaké jsou možnosti. U všeho se pokusím uvést konkrétní příklady z praxe. Byl bych rád, kdyby studenti udávali směr celého „svého" projektu. Aby je to bavilo a byli si schopni lépe představit, co všechno obnáší podnikání na internetu v oblasti e-commerce,“ říká Peter Páluš.

A co vás ještě v našem DigiUP do konce semestru čeká? Spolu s lektory společností jako je Google, Symbio či Nestlé během zbývajících přednášek odhalíte základy dalších oblastí digitálního marketingu:

24. 10. - Instagram, Twitter, LinkedIn 
31. 10.- Branding společnosti a příklad dobré praxe 
6. 11. - Reklama v obsahové síti, tvorba obsahu pro Youtube 
14.11. - Copywriting, blog 
22. 11. - Webová analytika 
28.11. – SEO, Reklama ve vyhledávání, PPC reklama
6. 12. - Tvorba a design webu, UX

Zapište si tedy do svých kalendářů všechna data a přijďte. Určitě se nebudete nudit. Čekají vás zajímavé, interaktivní a mnohdy zábavné přednášky i workshopy s odborníky na daná témata. 
A to ještě není všechno. Pokud budete chodit pravidelně, a absolvujete celý osmidílný cyklus, dostanete od nás krásné potvrzení o jeho absolvování.

 

Přihlášení je možné pouze pro registrované uživatele

Zpět na přehled plánovaných akcí
Chci se zeptat